صنایع شیمیایی - مواد شیمیایی خاص- مواد اولیه شیمیایی

 

 

فروش سود پرک کلسیم کلراید صادراتی

 

سود کاستیک با کیفیت و مطابق آنالیز برای صادرات

009128334643‬ سود کاستیک صادراتی
ما مفتخر یم با در اختیار داشتن واحد های مختلف تولید کننده سود پرک در نقاط مختلف کشور، سود کاستیک صادراتی را با خلوص ۹۸% و انجام تشریفات امور گمرکی (اظهار صادراتی) به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می دارد. ما به دلیل استفاده از سود مایع با کیفیت و تجهیزات به روز در تولید سود پرک؛ محصولی با کیفیت را جهت متقاضیان و خریداران داخلی و خارجی عرضه دارد.  ما، سود کاستیک صادراتی را در بسته بندی های اصولی و مناسب در مرزهای سرخس، اینچه برون، دوغارون، مهران، باشماق، نودوز، چذابه، بازرگان، بندر عباس و سایر مرزهای خروجی کشور تحویل مشتری می نماید.ما آمادگی داریم خدمات حمل و نقل را از درب کارخانه به مقصد هر یک از مرزهای خروجی  یا بنادرکشور را نیز انجام دهد. بازرگانان  و صادرکنندگان گرامی می توانند ضمن سفارش سود پرک، کالای مورد نیاز خود را در هر یک از مرزهای خروجی و یا هر یک از بنادر کشور دریافت نمایند. کیفیت بسته بندی سود سوژآور ما به گونه ای است که از تماس کالا با رطوبت و هوا جلوگیری به عمل می آورد؛ بنابراین این کالا به راحتی قابل حمل با استفاده از طریق دریا می باشد.

سود کاستیک با کیفیت و مطابق آنالیز برای صادرات
ما دارای سابقه درخشان و برتر در صادرات کاستیک سود به کشور های ازبکستان – ترکمنستان – ارمنستان –گرجستان – قزاستان – اکراین- افغانستان – پاکستان – عراق – سوریه – ترکیه – دبی و ….. می باشد. کیفیت سود ما به صورتی است که خریداران و متقاضیان خارجی پس از یک بار خرید سود پرک از ما، در دفعات بعدی نیز خواهان خرید این برند از سود پرک شده اند.

جهت در خواست  سود پرک صادراتی می توانید در خواست خود را به صورت ایمیل و یا فکس برای ما ارسیال فرمایید و یا به صورت تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آگهی دهنده:  

ارسال مستقیم پیام به واتساپ آگهی دهنده:  009128334643  ارسال پیام به واتساپ آگهی دهنده

تلفن:  009128334643

شهر: سراسر ایران عزیز

آدرس: سراسر ایران عزیز

ایمیل:

 

وب سایت: http://www.namanema.com/s.asp?coag1=2320

لینک شبکه های اجتماعی:

لینک به شبکه اجتماعی Pinterest   لینک به شبکه اجتماعی Twitter   لینک به شبکه اجتماعی Facebook   لینک به شبکه اجتماعی Instagram   لینک به شبکه اجتماعی Google   لینک به شبکه اجتماعی Linkedin   لینک به شبکه اجتماعی Telegram لینک به شبکه اجتماعی Line1   لینک به شبکه اجتماعی Cloob  

کلمات کلیدی:
ارتباط با آگهی دهنده

 
نام و نام خانوادگي:
تاریخ ارسال نظر :
تلفن همراه :
ايميل :

نظر :