آرایشی و بهداشتی - آرایشی ( عطر و ادکلن - خمیر ریش- انواع تیغهای بهداشتی - لوازم آرایش - انواع کرمها- خوشبو کننده های هوا- محصولات پنبه بهداشتی -گوش پاک کن ها)

 

 

آدرس فروشگاه مرکزی ویونا در درگهان و قشم

 

توسعه اینترنت روش های خرید ما را کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌بیند. ویژگی ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیاز های رو به رشد ما هماهنگتر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌های شخصی و جمعی هستیم. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‌برند.

راهبرد آرایشی و بهداشتی ویونا قشم و درگهان
راهبرد اصلی مدیران فروشگاه ویونا از همان ابتدا ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفاً در گرو رضایت مشتریان خود از خرید محصولات می‌دانستند. زیرا مطلع بودند که در دنیای امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

آگهی دهنده:  راحله

ارسال مستقیم پیام به واتساپ آگهی دهنده:  09173813226  ارسال پیام به واتساپ آگهی دهنده

تلفن:  09173813226

استان: هرمزگان

شهر: قشم و درگهان

آدرس: قشم درگهان مجتمع دریا لاین پنج

ایمیل:

 

وب سایت: http://www.vionacompany.com/

لینک شبکه های اجتماعی:

لینک به شبکه اجتماعی Pinterest   لینک به شبکه اجتماعی Twitter   لینک به شبکه اجتماعی Facebook   لینک به شبکه اجتماعی Instagram   لینک به شبکه اجتماعی Google   لینک به شبکه اجتماعی Linkedin   لینک به شبکه اجتماعی Telegram لینک به شبکه اجتماعی Line1   لینک به شبکه اجتماعی Cloob  

کلمات کلیدی:
ارتباط با آگهی دهنده

 
نام و نام خانوادگي:
تاریخ ارسال نظر :
تلفن همراه :
ايميل :

نظر :